top of page
unnamed.jpg

Одним із важливіших завдань в  закладі дошкільної освіти  педагогічний колектив вважає формування у вихованців основ безпечної життєдіяльності. Проблема безпеки життєдіяльності розглядається педагогічним колективом як базисна потреба кожної людини. Тому колектив ЗДО приділяє багато уваги цілеспрямованому формуванню у дітей ціннісного ставлення до власного здоров`я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

В ЗДО в системі проводяться тематичні тижні з безпеки життєдіяльності «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» та інші.

Для пропаганди питань надзвичайних ситуацій та захисту від їх наслідків, попередження дитячого травматизму в ЗДО створені куточки ОБЖД, які допомагають вести просвітницьку роботу серед батьків та персоналу закладу дошкільної освіти.
 

В ЗДО оформлено куточок «Абетка безпека», де забезпечено періодичну змінність наочного матеріалу. Періодично, здійснюючи цільове спостереження в куточку безпеки, вихователь має можливості закріпити поняття дітей про ту чи іншу ситуацію, закріпити навички їх поведінки. Два рази на рік відбувається практичне заняття з евакуації учасників навчально-виховного процесу.

В ЗДО є в наявності поверхові плани-схеми евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення пожежі, які погоджені з начальником Хортицького головного управління МНСВ Запорізькій області. В кожному приміщенні, групі вивішені плани-схеми евакуації учасників освітнього процесу на випадок виникнення пожежі, затверджені керівником.

Робота з забезпечення безпеки життєдіяльності  закладу дошкільної освіти  №282 «Олеся» та учасників освітнього  процесу здійснюється згідно з нормативними документами.

bottom of page